Ako mi nedostatok peňazí na materskej priniesol úspešný biznis

Janka-Horkova_028-Edit.jpg

Aj Vy hľadáte prácu na doma?

Nechajte sa inšpirovať mojim príbehom.

Pred vyše 20 rokmi som zažila svoj aha moment v potravinách.

Bola som na materskej dovolenke. Ceny v obchodoch stúpali zo dňa na deň a ja som zistila, že kvôli zvýšeným cenám nemám v peňaženke dosť peňazí na základný nákup chlieb, mlieko a maslo. Ostala som stáť medzi regálmi a nevedela som čo mám robiť.

V ten deň som sa rozhodla nájsť si ďalší zárobok. Oslovila ma moja známa Naďa a ukázala mi príležitosť spolupráce s Oriflame. Dodnes som jej za to veľmi vďačná.

Pustila som sa do práce so všetkou silou a nadšením.

Naučila som sa, že naraziť na svoje pomyselné dno nie je až taká zlá vec. V tej chvíli to síce poriadne zabolí, no s odstupom času musím uznať, že práve takéto momenty ma posunuli v živote ďalej. Dôležitý je postoj.

Zistila som, že vždy mám na výber. Môžem si vybrať či budem obviňovať každého okolo mňa...vládu, šéfa, manžela/manželku, rodičov....či sa budem hnevať, báť, ľutovať, závidieť. Alebo či sa dokonca dostanem až do depresie....je to moja voľba. Našťastie som zvolila inú možnosť. Položila som si dobrú otázku.

ČO S TÝM VIEM UROBIŤ JA?

Cesta k uspechu nasleduj svoje sny.jpg

Rozhodla som sa pre lepší život. A bola som ochotná pre túto víziu aj veľa urobiť. Nebolo to jednoduché, nešlo to samo. Mnohí prestali. Ja som vydržala. Pustila som sa do práce od prvého dňa.

Mojou prvou túžbou bolo privyrobiť si aspoň na nákupy v potravinách, aby som nemusela kupovať iba najlacnejšie výrobky. Podarilo sa mi to predajom výrobkov už za niekoľko týždňov. Moje nadšenie stúpalo.

V tom čase život priniesol ďalšiu výzvu. Zarobiť súrne 30 000 Sk (asi 1 000 €), ktoré sme potrebovali investovať do bytu. Keď sa o 2-3 mesiace aj tento zárobok stal skutočnosťou vedela som, že som na správnej ceste. Rozhodla som sa naplno pre tento biznis a začala som krok za krokom budovať tím nadšencov pre zdravie a krásu.

Práca ma bavila a stále viac som sa tešila na stretnutia s ľuďmi, na ich príbehy a tiež na priateľstvá, ktoré spontánne vznikali každý deň. Bolo to pre mňa oslobodzujúce, keď som sa mohla ešte počas materskej dovolenky na pár hodín odreagovať a realizovať sa aj pracovne.

Samozrejme tu musím napísať, že túto slobodu som mala vďaka podpore rodiny a hlavne mojej mame, ktorá bola ochotná postrážiť deti.

O krátky čas môj príjem prekročil výšku mojej výplaty. Opäť som stála pred rozhodnutím čo s tým. Neváhala som. Ešte počas materskej dovolenky som dala výpoveď z práce. Na dvoch stoličkách sa naraz sedieť nedá. Aj môj čerstvý titul strojný inžinier som zavesila na klinec a s nadšením som sa začala venovať kráse žien, zdravému životnému štýlu a manažovaniu obchodu. Práca sa stala aj mojim koníčkom😊. Viac o tejto zaujímavej príležitosti si prečítate tu: https://janahorkova.com/vasaprilezitost/

01 DSC_0357.jpg

Prečo som sa rozhodla práve pre Oriflame?

Fakty o firme, ktoré ma úplne dostali.

Spolupatričnosť, duch a nadšenie. Toto sú tri základné hodnoty Oriflame, ktoré ma skutočne oslovili. Zistila som, že úspech sa ľahšie dosahuje tímovou prácou s ozajstným zápalom a nadšením.

A tu sú tri piliere istoty Oriflame:

Stabilita, medzinárodné pôsobenie a švédska kvalita výrobkov - Firma Oriflame je na trhu vyše 50 rokov, z toho 25 rokov je na Slovensku. Je to veľká a bohatá medzinárodná spoločnosť s pobočkami 63 krajínách sveta. Mimochodom Oriflame je aj mimoriadne spoľahlivá a bezpečná firma, ktorá za vyše 20 rokov ani raz nemeškala s vyplatením odmeny pre svojich lídrov.

Oriflame spája múdrosť prírody s tým najlepším z vedy.

Milujem svoju prácu

Pomáham ženám a ich rodinám, aby boli zdravšie, krajšie a bohatšie. Už 10 rokov sa venujem oblasti zdravého životného štýlu a vplyvu výživy na ľudské zdravie. Výživa je jedna z najrozsiahlejších a najkontroverznejších tém. Preto v mojej praxi čerpám z vedeckých výskumov, ktoré sú už overené rokmi.

Jana Horková.jpg

Učím, školím a trénujem. Pre členov môjho tímu sú školenia zadarmo. Najviac ma teší ak vidím, že sa darí ľuďom dosahovať to, po čom túžia. Niekto chce schudnúť pár kíl, iná zas túži omladnúť v tvári, ďalšia chce mať výrobky úplne zadarmo a mnohé túžia vzdelávať sa, zarábať a aj cestovať.

Malta5053.JPG

Chceli by ste aj vy viac zarábať? Hľadáte zaujímavú prácu na doma? Pridajte sa do môjho tímu Oriflame.

Naučím Vás overený systém pre zdravie a krásu, ktorý funguje. Je to jednoduché a nenáročné. Zvládnete to aj popri materskej, škole, či zamestnaní.

Chcete vedieť viac? Stačí kliknúť na link nižšie:

https://janahorkova.com/