PREČO JE ASTAXANTÍN TAJOMSTVOM ZDRAVIA A KRÁSY?

IMG_9738-2.jpg

Astaxantín používam denne už niekoľko rokov. Musím povedať, že moja imunita sa v posledných rokoch výrazne zlepšila. Tiež pozorujem protivráskový účinok astaxantínu. Najviac oceňujem prílev prirodzenej vitality a energie v dennom živote aj pri športe. Chodím na tréningy ľudového tanca a aj na turistriku. Astaxantín zvyšuje prirodzenú energiu. Miesto kávy a iných povzbudzovačov používam pred tréningom, alebo akoukoľvek záťažou ešte jedenu kapsulu astaxantínu navyše. Naozaj som s výsledkami veľmi spokojná a odporúčam ho nie len v rodine, ale aj priateľom a známym. Používam vysokokvalitný švédsky výživový doplnok bez chémie, konzervantov a GMO potravín z rady Wellness by Oriflame.

KTO POTREBUJE ASTAXANTÍN?

Potreba užívania astaxantínu rastie s vekom a s mierou nezdravosti našeho životného štýlu. Predčasné stárnutie spôsobuje nezdravý životný štýl. Ak sa nezdravo stravujeme, pravidelne jeme údeniny, vyprážané jedlá, sladkosti, ak pravidelne pijeme kávu, alkoholické nápoje, fajčíme, tak naše telo poškodzujeme na bunkovej úrovni voľnými radikálmi a potrebujeme pridať do stravy hlavne vitamíny skupiny B a účinné antioxidanty. Astaxantín je ideálnym riešením!

Ak pravidelne málo spíme, nemáme pravidelný pohyb a naopak pravidelne sa stresujeme, tiež potrebujeme vyššiu dávku vitamínov skupiny B a antioxidantov.

Ak sme chorí, trápia nás akékoľvek zápaly a poruchy imunity potrebujeme vyššiu dávku vitamínov skupiny B a astaxantínu.

Astaxantín je nazývaný aj "Tajomstvo mladosti a krásy".

Ide o najsilnejší prírodný antioxidant s protizápalovými účinkami.

Astaxantín je jedným z najskúmanejších antioxidantov na medzinárodnej úrovni. Každý rok sú publikované vedecké štúdie. Ide o najsilnejší antiaging antioxidant budúcnosti, ktorý má aj veľké zdravotné účinky. Bola by veľká škoda nepoznať silné ochranné účinky astaxantínu.

PREČO ANTIOXIDANTY?

Antioxidanty disponujú obrovskou silou a vedci ešte stále odhaľujú ich rolu pri prevencii chorôb. Voľné radikály urýchľujú proces stárnutia a ničia telo na bunkovej úrovni, poškodzujú našu DNA. Zastaviť alebo neutralizovať ich pôsobenie môžu len antioxidanty.

PREČO ASTAXANTÍN?

Antioxidant astaxantín je najsilnejší antioxidant na svete. Ide o karotenoid morských rias, lososov, pstruhov a garnátov.

Účinky astaxantínu:

  • Chráni bunky zvonku aj zvnútra, chráni pred poškodením našu genetickú informáciu v DNA

  • Podporuje imunitný systém. Znižuje riziko autoimunitních ochorení jako je Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba…

  • Znižuje akékoľvek zápaly

  • Bráni  tvorbe arteriosklerotických plátov v krvných cievach, ktoré vznikajú jako dôsledok zápalu steny ciev

  • Môže brániť vzniku zhubných nádorov

  • Zlepšuje zrak

  • Zlepšuje zdravie mozgu

  • Zlepšuje koncentráciu a ADHD (porucha pozornosti a hyperaktivita) 

Zväčšuje silovú výkonnosť a vytrvalosť svalov. Každé cvičenie spôsobuje vznik voľných radikálov a oxidačního stresu. Astaxantín účinne pomáha redukovať svalovku a únavu. Testy na cyklistoch v Louisiane preukázali, že 4 mg astaxantínu denne užívaného počas 28 dní mali výrazný vplyv na lepšie výsledky cyklistov nielen z časového, ale aj výkonového hľadiska. Neporovnateľné s tými, čo astaxantín neužívali..

Chráni bunky pred ultrafialovou fotooxidáciou, teda pred fotostárnutím, bráni vzniku pigmentových škvŕn a rakoviny kože

Chráni významne prirodzenú krásu a zdravie kože a zabraňuje jej predčasnému stárnutiu. Podľa výskumu na Washingtonskej štátnej univerzite môže mať astaxantínový doplnok výrazný vplyv na spomalenie stárnutia a udržanie žiariacej zdravej pokožky. Astaxantín zmierňuje suchosť pleti, zlepšuje jej pružnosť a celkovo zmenšuje vrásky aj pigmentové škvrny. Významne ochraňuje našu pokožku v lete pred poškodením pri opaľovaní.

Vedci zistili, že astaxantín je účinnejší ako iné známe antioxidanty:

100 krát silnejší ako vitamín E

550 krát silnejší ako katechíny nachádzajúce sa v zelenom čaji

800 krát účinnejší ako koenzým Q10

5000 krát prínosnejší ako vitamín C

Každý rok sú zverejňované štúdie pre odborné kruhy a širokú verejnosť.

image.png

Výsledky vedeckej štúdie a jej názov simôžete pozrieť aj na obrázku. Jedna molekula vitamínu E môže ochrániť až 200 molekúl nenasýtenej mastnej kyseliny pred ničivými účinkami voľných radikálov. Jedna molekula astaxantinu môže ochrániť až 100 000 molekúl nenasýtenej mastnej kyseliny, čím je výrazne účinnější než lutein, lykopen a β-karoten. Vzhľadom k jeho špeciálnej schopnosti prekročiť krvno-mozgovú bariéru sa predpokladá, že by mohol zohrať dôležitú rolu pri ochrane centrálneho nervového systému a chrániť organismus proti vzniku šedých očných zákalov.

IMG_9707-2.jpg

PREČO ASTAXANTÍN Z RADY WELLNESS BY ORIFLAME?

Rozhodla som sa užívať astaxantín, ktorý je kvalitný a prírodný. Chcem tak zvýšiť moju prirodzenú energiu a vitalitu, udržať zdravie a zabrániť predčasnému stárnutiu pleti. Prírodný astaxantín Oriflame je pre mňa vynikajúcou voľbou.

Astaxantín a výťažok z čučoriedok 29688 z rady Wellness by Oriflame obsahuje silný antioxidant prírodný astaxantín (výťažok z morskej riasy), tiež výťažok zo švédskych čučoriedok a vitamíny C a E. Pridaním ďalších antioxidantov vitamínu C a vitamínu E sa celková antioxidačná schopnost(antioxidačnýprofil) produktu ešte zvýšuje.

Klinické testy potvrdili účinnosť astaxantínu z rady Wellness by Oriflame. Testy sa robili vo švédskom reprezentačnom lyžiarskom tíme a potvrdili zvýšenie svalovej výkonnosti a vytrvalosti. Odvtedy pravidelne používajú astaxantín. Klinické testy sú testy, kedy sa špeciálnym prístrojom zmeria stav pred použitím a po použití produktu.

Astaxantín a výťažok z čučoriedok je unikátny prírodný produkt, ktorý má reálne a merateĺné účinky na naše zdravie. Odporúča sa od 12 rokov.

Mesačná kúra Astaxantínu a výťažku z čučoriedok obsahuje 30 kapsúl.

Ako prevenciu užívajte 1 kapsulu denne.

Pred dovolenkou pre zdravé a krajšie opálenie 2 x denne.

Pri chorobe aj 3 x denne. Vyššie dávky konzultujte s lekárom.

Astaxantín - prírodná regenerácia Vašich buniek

Chceli by ste ušetriť 20% z ceny pri nákupe jedinečných švédskych výživových doplnkov? Stačí kliknúť na link nižšie:

https://janahorkova.com/