TRÁPIA VÁS VRÁSKY?

IMG_0219_pp.JPG

PREČO POUŽÍVAME PLEŤOVÉ SADY?

Našej pleti najviac škodí slnečné žiarenie – vysušuje pleť, vytvára vrásky, urýchľuje stárnutie, napomáhá vzniku rakoviny kože a pigmentových škvŕn. Ak si myslíte, že toto platí iba na opaľovanie v lete, tak sa veru mýlite. Slnko našu pleť vysušuje denno denne, aj keď je zamračené. Potrebujeme si pleť chrániť pred UVA a UVB lúčmi, ktoré prenikajú hlboko do kože a spôsobujú predčasné stárnutie pokožky, pigmentové škvrny a mnohokrát aj chorobné procesy.

Najväčší problém vidím v tom, že nevieme čo všetko škodí našej pleti a neuvedomujeme si dopad niektorých situácií. Na dovolenke sa opaľujeme najviac ako sa dá. Veď nemôžem predsa prísť z dovolenky biela. Cez rok nepoužívame na tvár kvalitný krém s vyšším ÚV filtrom - veď načo je to dobré? Ja mám dobrú pleť mne stačí bežný krém.

Ďalším problémom sú nečistoty v ovzduší. Našu pleť zaťažujú, vysušujú, dostávajú sa do pleti, zanášajú ju a tak sa tvoria uhríky a akné.

Nepriateľom pleti je aj kúrenie – vysušuje pleť a môže vzniknúť citlivosť zo striedania teplôt.

A tiež voda z vodovodu vôbec neprospieva našej pleti – veľmi vysušuje pleť, spôsobuje pocit ťahania, pálenia, začervenanie pleti a citlivú pokožku.

Krásna pleť je zdravá pleť! Pleťové sady používame, pretže jednotlivé výrobky spolupracujú, aby sme mali pleť zdravú, bez problémov a dlho mladú!

NovAge Ecollagen Wrinkle Power Set(1).png

PROTI VRÁSKAM JE IDEÁLNA SADA NOVAGE ECOLLAGEN

Neskutočne účinná sada produktov, ktorá vyhladzuje vrásky.

Vrelo Vám túto sadu odporúčam. Sada je ideálna pre vek okolo 30 rokov. Pri suchej pleti so sklonom k vráskam kľudne aj od 25 rokov.

Sada NovAge okamžite aj dlhodobo vypĺňa a vyhladzuje vrásky až o 49%!

Toto nie je náhodné číslo. Ide o výsledok klinických testov, teda prístrojové meranie rozmerov vrásky pred a po použití celej 5 kusovej sady NOVAGE ECOLLAGEN.

Po použití jednej celej sady môžete pozorovať ako účinne pomáha spomaľovať proces stárnutia Vašej pleti. Výsledky nie sú náhoda. Tieto účinky zabezpečujú unikátne zložky v každom výrobku sady. Ide o skvelú protivráskovú trojkombináciu:

 1. Komplex Tri-Peptide - podporuje tvorbu kolagénu v pleti

 2. Kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktorá dokáže prenikať do pokožky, hydratovať ju a vypĺňať vrásky zvnútra

 3. Výťažok z rastlinných kmeňových buniek - zabraňuje rozpadu kolagénu a kyseliny hyaluronovej a tak spomaľuje proces stárnutia

Použivaním sady NOVAGE ECOLLAGEN sa dosiahnu 7x lepšie výsledky ako u neošetrovanej pleti. Pleť je po používaní sady nádherne hladká, žiarivá a zdravo vyzerajúca.

Ak máte okolo 20 rokov použite pleťovú sadu NovAge True Perfection

Ak máte okolo 40 rokov použite pleťovú sadu NovAge Ultimate Lift

Ak máte okolo 50 rokov a viac použite pleťovú sadu NovAge Time Restore

Tvar1.jpg


AKO POUŽÍVAME SADY NOVAGE ECOLLAGEN?

4 KROKY

 1. Čistenie pleti - ČISTIACI GÉL NOVAGE SUPREME - Prípraví pleť na nanesenie krému - otvára póry a vyčistí pleť aj do hĺbky, rozpustí nečistoty a maz, ktoré sa tam naukladali počas dňa a vyplaví ich von. Pleť sa zmäkčí, zvláčni, zhydratuje pokožka zostane jemná, hladká.

  Malé množstvo gélu nanesieme na navlhčenú tvár a rozmasírujeme. Zmyjeme vlažnou vodou a tvár opatrne osušíme iba priložením jemného uteráku.

 2. Očný krém - Okolie očí je veľmi tenké, má veľmi málo mazových žliaz, je stále vystavené vonkajšiemu prostrediu, veľmi namáhané mimikou /smiech, žmúrenie/, často oči žmolíme, nešetrne odličujeme vatou. Okolie očí je najrýchlejšie stárnúce miesto na tvári. Preto potrebuje SKORÚ A INTENZÍVNU STAROSTLIVOSŤ. Preto aktívne očné krémy primerané veku odporúčam používať už od 20. rokov ako prevenciu.

  Očný krém je svojim zložením prispôsobený potrebám jemnej pokožky očí. Je iný a účinnejší ako denný krém. Okolie očí osvieži, ukľudňí, hydratuje, sťahuje opuchy, odstráni únavu a neštípe. Očný krém nanášame na očnicový oblúk, nie blízko k očiam, aby sa krém nedostal do očí a neštípal. Vlepkávame ho jemne prstami, večer aspoň hodinu pred spánkom

 3. Sérum - Najúčinnejjšie pôsobí proti vráskam - preniká do hĺbky pleti, podporuje regeneráciu, teda vznik nových buniek. Pokožka doslova dorastá do pôvodnej hrúbky, jemné vrásky sa vyhladzujú a hrubšie vrásky sa zjemnia.

  Sérum votrite na očistenú pleť ráno aj večer a chvíľu počkajte aby sa dokonale vstrebalo do pokožky.

 4. Denný krém/Nočný krém - DENNÝ KRÉM je ako náš odev. Chráni aj hydratuje - Chráni pleť pred škodlivými vplyvmi slnka, prachu, nečistôt a pre mrazom a vetrom.

  Zároveň dodáva pleti hydratáciu, teda vlahu. Tak ako sušené hrozienko potrebuje vlahu, tak naša pleť pottrebuje hydratáciu aby sa vysušovala. Pleť ostáva vláčna, hydratovaná, jemná, svieža a hladká. Denný krém je dokonalý podklad pre makeup.

  Moderný hydratačný krém NovAge môžete bezpečne používať aj v zime.

  NOČNÝ KRÉM pôsobí proti vráskam, preniká hlbšie do pleti ako nočný krém, spolupracuje so sérom a neobsahuje UV filter.

  Krémy NovAge Ecollagen sú úplne jemné, rýchle sa vstrebú, splynú s pokožkou a zároveň ju dokonale vyživia a zvláčnia. Vydržia Vám aj 3 mesiace pri dennom používaní. Veľmi malé množstvo krému vystačí na veľkú plochu.SkinPro Sonic 3-in-1 System.png

Tento prístroj som si úplne zamilovala!

Prístroj na čistenie pleti SkinPro Sonic 3v1

Prístroj je vhodný na doplnenie starostlivosti o pleť. Používanie je maximálne príjemné a účinné. Po použití je pleť čistejšia, žiarivejšia a mlado vyzerajúca.

Postup pri používaní:

 1. Najprv si čistiaci gél s trochou vody rozmasírujem na tvári čistiacou kefkou, ktorá je jemnučká a mäkká. Pomáha odstraňovať z pleti nečistoty hĺbkovo. Aj čierne bodky na nose ustupujú.

 2. Po opláchnutí pleti vodou si ľahúčko vymením nástavec pre pĺing - silikónovú kefku. Pĺingujem navlhčenú pleť. Potom si nanesiem očný krém, sérum a nočný krém (obvykle procedúru robím večer).

 3. Aby sa krém lepšie zapracoval do pleti použijem tretí nástavec- kovovú masážnu hlavicu. Po priložení na pleť jemne vibruje a krásne premasíruje pleť. Masáž sama o sebe je mimoriadne účinná procedúra na omladenie pleti.

Odporúčam prečítať si návod používania v príbalovom letáku. Nájdete tu ďalšie podrobnosti aké programy sa dajú na prístroji nastaviť a ako si urobiť 30 dňovú omladzujúcu kúru.

Prístroj je napájaný na batérie a obsahuje tri nástavce - na čistenie, píling a masáž pleti. Má tri programy, z ktorých jeden sa automaticky vypína po 60 sekundách. Vyžaduje 2 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia).

Chceli by ste ušetriť 20% z ceny pri nákupe výrobkov Oriflame? Stačí kliknúť na link nižšie:

https://janahorkova.com/