Janka-Horkova_028-Edit(1).jpg

Vitajte! Som Jana Horková.

Pomáham ženám a ich rodinám žiť zdravšie. Pridajte sa do môjho tímu a naučím Vás úspešný systém pre zdravie, krásu a bohatý život.

Aj vy túžite byť zdravšia, krajšia a úspešnejšia? Áno? Ste na správnom mieste. Čítajte pozorne. A cíťte sa ako doma. Som tu pre Vás.

Milujem svoju prácu, vďaka ktorej som si splnila mnohé sny. Dodnes oceňujem okrem lukratívneho zárobku hlavne slobodu času a možnosť cestovať. Som rada, že môžem pomáhať ženam v mojom tíme aby si tiež zarobili. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite sem.

Začíname!

Krása je v zdraví a zdravie je vo výžive! Ponúkam moje skúsenosti a zaujímavé tipy z oblasti zdravého životného štýlu a krásy. Tiež inšpirácie pre šťastný, bohatší a spokojný život.

V mojom tíme sú obvykle ženy od 25 do 45 rokov, ktoré buď majú záľubu v zdravom životnom štýle, alebo naopak sa chcú naučiť žiť zdravšie. Zároveň je možné ak si chcete aj zarobiť. Sny a ciele v našom tíme  meníme na realitu. Postupne, krok za krokom. Milujem túto prácu, pretože je slobodná a zároveň je aj mojim koníčkom. Zrejme preto som v tomto krásnom a zdravom biznise vydržala toľké roky.

Viac ako 20 rokov som manažérkou v priamom predaji. Už 10 rokov sa venujem oblasti zdravého životného štýlu a vplyvu výživy na ľudské zdravie. Výživa je jedna z najrozsiahlejších a najkontroverznejších tém. Preto v mojej praxi čerpám z vedeckých výskumov, ktoré sú už overené rokmi. Môj tím patrí celé roky medzi TOP 15 v rámci Slovenska. Za odmenu som precestovala 5 kontinentov sveta a videla spolu viac ako 30 krajín.

Som žena ako každá iná. Mám svoje sny, milujem svoju rodinu, rada tancujem, cestujem a zabávam sa.

Život je naša príležitosť. Príležitosť robiť tie správne rozhodnutia. Príležitosť plniť svoje sny a príležitosť pomáhať aj ďalším ľuďom, aby ich život bol krajší. Ak to pochopíme rastieme, život nám dáva zmysel, cítime radosť aj spokojnosť.

Každému z vás, ktorí ste sa dočítali až sem želám, aby ste nikdy nevzdávali a aby ste vo všetkých životných situáciách videli svoju neopakovateľnú príležitosť zmeniť svoj život k lepšiemu. Nebojte sa. Nikdy nie je neskoro! Rozhodnutie je vždy na Vás!

Inšpirujte sa a uchopte túto jedinečnú príležitosť. Urobte prvý krok pre splnenie Vašich snov a cieľov!