“Janku som spoznala na prednáške o životnom štýle, zdraví a kráse. Zaujala ma, pretože som potrebovala zlepšiť moju finančnú situáciu. Nepoznali sme sa. Bola som zvedavá na našu spoluprácu.

Skutočnosť predčila očakávania. Janka ma vedela viesť aj motivovať. Moja finančná situácia sa výrazne zlepšila. Dosiahla som mnoho postupov a ocenení.

Vybudovala som si pasívny príjem, ktorý mám doteraz. Bola som pravidelne odmeňovaná a v jednom roku na základe našej tímovej spolupráce som bola najlepšia na Slovensku. Splnila som si sny o cestovaní a sebarealizácii.

Navyše som získala aj dobrú priateľku, ktorá vie vypočuť a poradiť.

Doporučila by som určite spoluprácu s Jankou. Som vďačná za jej pomoc a získané skúsenosti, ktoré sa mi podarilo premeniť aj na úspechy😊.”

— Judita Krempaská, Kežmarok, vizážistka

IMG_6539.jpg

“Spolupracovala som Jankou zhruba 15 rokov intenzívne, podarilo sa mi rozšíriť svoju firmu o skvelých ľudí. Určite príjmovo som si veľmi polepšila. Kúpili sme si dom, po ktorom som túžila so svojou rodinou. Aj napriek tomu, že sa už pracovne venujem inej oblasti je skvelé, že môžem mať svoj pasívny príjem, ktorý mi chodieva pravidelne.

Stále som s Jankou v kontakte aj napriek tomu, že ja sa venujem inému podnikaniu. Je úžasný človek a som vďačná, že mi pomohla ukázať cestu ako sa dá vybudovať pasívny príjem. Naučila ma zručnosti, ktoré mi dodnes pomáhajú.

Veľké Ďakujem.

Odporúčam každému, posuňte svoje vedomosti, zručnosti na vyšší level spolu s Jankou, ktorá je pripravená vždy pomôcť.”

— Anna Macejková, Košice, ekonómka

IMG_6503.jpg

“Na prvé stretnutie s Jankou ma pozvala moja sponzorka a sestra Viktória. Bola som veľmi zvedavá na ženu, ktorá v roku 1995 zarábala 5 - ciferné čislo korún! Nestál predo mnou mimozemšťan, ale žieňa z mäsa a kostí!

Veľmi som sa tešila, že môžem byť súčasťou jej tímu. Nasávala som ako špongia😊. Po čase som zistila, že som krajšia, nielen zvonka /vďaka dostatku kvalitnej kozmetiky/ ale aj zvnútra. Vedomosti boli použiteľné aj v mojej práci kozmetičky.

Mať koníčka s finančnym efektom je niečo úžasné! Pasívny príjem mi umožnil viac cestovať, doplniť si šatník kvalitnými kúskami oblečenia. Minulý rok som mala zdravotné problémy a mohla som si dovoliť investovať do svojho zdravia 1000 € bez výčitiek svedomia.

Janka je veľmi ústretová. Posúva iným svoje vedomosti úplne samozrejme. Žiadne naštuduj, pohľadaj, prečítaj. Inde sa za také vedomosti platí!

Skúste aj Vy spoluprácu s Jankou a uvidíte, že som hovorila pravdu.”

— Gabriela Watterová, Poprad, kozmetička

IMG_6539.jpg

“S Jankou sa poznáme roky, ale bližšie som s ňou spolupracovala až keď som sa v roku 2015 zapojila do mastermind skupiny, ktorú ona viedla. V skupine si každý určil svoje osobné ciele a počas 2 mesiacov sme na nich pracovali.

Na začiatku som čakávala reštart, znovuobjavenie energie, pozitivity, ktorá sa niekde vytratila. Začiatok bol pre mňa chaotický, mnohé úlohy mi nič nehovorili. Keď sa dali jednotlivé kúsky skladačky do celku, mala som jasno, čo chcem.

Napriek tomu, že som sa v tíme cítila ako outsider, cítila som stále podporu a porozumenie ako od Janky tak aj zo skupiny.

Najväčší prínos pre mňa bol pracovný návrat ku mojej skupine Oriflame, ktorá (aj vďaka moje neaktivite) padala. Začala som aktívnejšie pracovať a vyhľadávať lídrov. Zvýšil sa mi skupinový obrat aj odmena. Prvý z cieľov, ktorý ma potešil bola umývačka riadu :)

Jednoznačne odporúčam spoluprácu s Jankou.”

— Ľudmila Bobotová, Líderka obchodnej skupiny Oriflame